Wirtualny spacer panotour

Oferta - Wirtualny Spacer

Zobacz jak wygląda Wirtualny spacer. Dostępny również offline.

Czym różni się klasyczny Wirtualny spacer od spaceru Google Street View?

Oprócz Wirtualnych Spacerów Google oferujemy również wirtualne spacery realizowane niezależnie od systemu Google Street View. Pozwalają one na obejrzenie wnętrza biura, lokalu usługowego, sklepu, lokalu gastronomicznego, apartamentu na wynajem, hotelu itp. bez integracji z systemami Google. Oznacza to, że spacer wirtualny funkcjonuje jako niezależna prezentacja, która nie musi być połączona z mapką ani konkretną lokalizacją.

Kiedy warto wybrać standardowy wirtualny spacer zamiast Wirtualnego Spaceru Google?

Kiedy chcesz wzbogacić prezentację

Wirtualny spacer możemy wzbogacić o elementy niedostępne w Wirtualnych Spacerach Google, takie jak wideo, tekst, zdjęcia płaskie.

Kiedy chcesz zrealizować autorskie pomysły

Wirtualne Spacery Google muszą spełniać standardy Google. W przypadku kreatywnych projektów wymogi te mogą ograniczać Twoją wizję. Jeśli więc chcesz mieć całkowity wpływ na prezentację danego wnętrza lub miejsca, wybierz raczej wirtualny spacer.

Kiedy chcesz ograniczyć koszty

Wycena wirtualnego spaceru jest najczęściej niższa, niż Wirtualnego Spaceru Google. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie oferty cenowe do porównania.

Kiedy prowadzisz firmę on-line

Jeśli chcesz zaprezentować klientom firmowe biuro (np. sklepu internetowego), ale nie chcesz, aby klienci osobiście je odwiedzali, wybierz spacer wirtualny i umieść go na stronie WWW lub w mediach społecznościowych. Zainteresowane osoby „rozejrzą” się po wnętrzu, ale nie zostaną do niego skierowane z Google Street View.

Kiedy chcesz prezentować spacer offline

Być może zależy Ci na tym, by nadać prezentacji bardziej ekskluzywny charakter i ograniczyć grono jej odbiorców. W takim przypadku Twoje oczekiwania spełni wirtualny spacer offline. To idealna opcja np. dla biur nieruchomości, które tworzą własną, zamkniętą bazę ofert do prezentacji w biurze firmowym. (Zobacz też ofertę dla Nieruchomości).

Wirtualny spacer w Twojej firmie

Zamów Wirtualny spacer i zaprezentuj swoją firmę. Wycena jest bezpłatna!