FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Jak Wirtualny spacer może pomóc mojej firmie?

Gdy potencjalni klienci wyszukują firmę po nazwie w Google, zobaczą zdjęcia ,które są wyświetlane na stronie wyników wyszukiwania.
Zdjęcia zostaną również opublikowane na stronach lokalnych Google+, Google Maps i innych usługach Google. Za pomocą kodu HTML
lub API Map, można również osadzić Wirtualny Spacer na witrynie internetowej co z pewnością przyciągnie większą ilość potencjalnych klientów.

Dlaczego zdjęcia wykonuje Rekomendowany fotograf Google a nie mogę zrobić ich sam?

Przede Wszystkim Rekomendowany Fotograf Google jest przeszkolony i przygotowany do wykonania najwyższej jakości zdjęć nawet w bardzo trudnych warunkach i ciasnych przestrzeniach. Potrafi on umiejętnie korzystać z obiektywów fisheye. Zdjęcia ,które zostaną załadowane do aplikacji Google zostaną przekształcone w fotografie panoramiczne 360 stopni dzięki czemu będzie można utworzyć Wirtualny Spacer po Twojej firmie.

Kto wykona fotografie w mojej firmie i jak będę mógł je wyszukać?

Zdjęcia w Państwa Firmie wykona Rekomendowany Fotograf Google. Dzięki temu ,że jest on specjalnie przeszkolony przez Google macie państwo pewność ,że jakość zdjęć będzie w bardzo wysokiej jakości. Fotografie zostaną połączone w 360 stopniowe panoramy dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu fotograficznego.
Rekomendowany Fotograf jest niezależną jednostką ,która została Certyfikowana i przeszkolona przez Google do produkcji zdjęć w najwyższej jakości.

Czy każda lokalizacja geograficzna firmy nadaje się do Google Street View?

Tak!, To wspaniale widzieć zainteresowanie na całym świecie projektem Google Street View, przesyłając Google swoje wnioski pomagasz nam zdecydować, gdzie rozszerzyć projekt w następnej kolejności.

Jaki jest związek pomiędzy Rekomendowanym Fotografem Google a Google?

Rekomendowany Fotograf Google jest niezależnym kontrahentem/firmą, który nie jest zatrudniony przez Google, agentów Google lub związany z Google w żaden sposób. Google certyfikuje fotografa, ponieważ spełnia on standardy jakości Google w zakresie robienia zdjęć fabularnych i panoramicznych, przesyłania ich, moderowania i ostatecznej publikacji ich w witrynach Google.

Jak długo będzie trwać sesja zdjęciowa?

W większości przypadków, sesja zdjęciowa trwa około od 30 do 90 minut, ale to zależy od wielkości firmy.

Co muszę zrobić, aby przygotować swoją firmę do sesji fotograficznej?

Fotografowane pomieszczenia muszą być czyste i schludne, ale pamiętaj, że celem fotografii jest pokazanie klientom, czego mogą się spodziewać, jeśli odwiedzą firmę w zwykły dzień.

Czy ludzie będą widoczni na zdjęciach?

Ponieważ chcemy, zachować ostrość zdjęć wnętrza Twojej firmy, staramy się mieć jak najmniej ludzi na zdjęciach. Podczas sesji zdjęciowej,Rekomendowany Fotograf Google może umieścić znaki i powiadamiania dla klientów i pracowników o odbywającej się sesji zdjęciowej. Jako właściciel firmy, będzie to twój obowiązek powiadomić swoich pracowników i klientów, że sesja zdjęciowa ma miejsce w danej chwili.

Jakie środki są stosowane w celu zapewnienia prywatności i zgodności z prawem?

Z sesji zdjęciowej wykluczone będą obszary twojej firmy których nie chcesz pokazać. Ponadto Rekomendowany Fotograf Google zawsze będzie ostrzegać klientów i pracowników przed zrobieniem zdjęcia, aby zapewnić ich prywatności. Wszystkie zdjęcia panoramiczne będą przetwarzane przez technologię Google do rozmycie twarzy wszystkich pracowników lub klientów, którzy pojawiają się na zdjęciach. W każdej chwili możesz poprosić o dodatkowe zamazanie lub usunięcie całych obrazów przez link Zgłoś problem albo na dole obrazu panoramicznego, lub poprzez stronę Google Lokalnie.

Czy mogę aktualizować zdjęcia panoramiczne swojej firmy?

Tak, Google zaprasza do współpracy z Rekomendowanymi Fotografami Google, możesz tak często aktualizować zdjęcia jak tylko chcesz, musisz tylko ustalić koszt takich aktualizacji indywidualnie z Rekomendowanym Fotografem Google. Wiele firm, które niedawno odnowiły swoje wnętrza lub posiadają sezonowy wystrój zgłasza chęć aktualizacji zdjęć panoramicznych. Pamiętaj, że zawsze możesz dodać własne aktualne zdjęcia na stronie Google Lokalnie.

 

 

Zadzwoń do Nas teraz +48 784 748 888 lub napisz maila na kontakt@360team.pl

Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cie pytania.

Menu