Ceny

Ceny

Zapoznaj się z cenami, które oferujemy.

Jakość

Wszystkie zdjęcia wykonujemy certyfikowanym sprzętem.

Doświadczenie

Zaufaj Naszemu doświadczeniu! Wykonaliśmy i wdrożyliśmy już ponad 300 Wirtualnych Spacerów!

Wsparcie

Swoim klientom oferujemy darmowe wsparcie techniczne przez  365 dni!

Pakiety cenowe

Poniżej przedstawiamy pakiety cenowe.

 • 1 do 20 panoram

 • PLN99
  1 zdjęcie 360
 • Hosting na serwerach Google
 • Integracja ze stroną WWW
 • Integracja z Facebook
 • Brak abonamentu
 • Wsparcie fotografa przez 365 dni
 • Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości
 • Pełne prawa do korzystania ze zdjęć
 • Darmowy retusz!
 • powyżej 20 panoram

 • PLN89
  1 Zdjęcie 360
 • Hosting na serwerach Google
 • Integracja ze stroną WWW
 • Integracja z Facebook
 • Brak Abonamentu
 • Wsparcie fotografa przez 365 dni
 • Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości
 • Pełne prawa do korzystania ze zdjęć
 • Darmowy retusz!

Nasze realizacje

Kliknij i zobacz Nasze realizacje w Google Street View.

FAQ. Lista najczęściej zadawanych pytań

1. Jak Wirtualny Spacer w Google może pomóc mojej firmie?

Gdy potencjalni klienci wyszukują firmę po nazwie w Google, zobaczą zdjęcia ,które są wyświetlane na stronie wyników wyszukiwania.
Zdjęcia zostaną również opublikowane na stronach lokalnych Google+, Google Maps i innych usługach Google. Za pomocą kodu HTML
lub API Map, można również osadzić Wirtualny Spacer na witrynie internetowej co z pewnością przyciągnie większą ilość potencjalnych klientów.

2. Kto wykona fotografie panoramiczne w mojej firmie i jak będę mógł je wyszukać?

Zdjęcia w Państwa Firmie wykona Rekomendowany Fotograf Google. Dzięki temu ,że jest on specjalnie przeszkolony przez Google macie państwo pewność ,że jakość zdjęć będzie w bardzo wysokiej jakości. Fotografie zostaną połączone w 360 stopniowe panoramy dzięki wykorzystaniu specjalistycznego sprzętu fotograficznego.
Rekomendowany Fotograf jest niezależną jednostką ,która została Certyfikowana i przeszkolona przez Google do produkcji zdjęć w najwyższej jakości.

3. Dlaczego zdjęcia musi wykonać Rekomendowany Fotograf Google, a nie mogę zrobić ich sam?

Przede Wszystkim Rekomendowany Fotograf Google jest przeszkolony i przygotowany do wykonania najwyższej jakości zdjęć nawet w bardzo trudnych warunkach i ciasnych przestrzeniach. Potrafi on umiejętnie korzystać z obiektywów fisheye. Zdjęcia ,które zostaną załadowane do aplikacji Google zostaną przekształcone w fotografie panoramiczne 360 stopni dzięki czemu będzie można utworzyć Wirtualny Spacer po Twojej firmie.

4. Czy każda lokalizacja geograficzna firmy nadaję się do Google Street View?

Tak!, To wspaniale widzieć zainteresowanie na całym świecie projektem Google Street View, przesyłając Google swoje wnioski pomagasz nam zdecydować, gdzie rozszerzyć projekt w następnej kolejności.

5. Jaki jest związek pomiędzy Rekomendowanym Fotografem Google a firmą Google?

Rekomendowany Fotograf Google jest niezależnym kontrahentem/firmą, który nie jest zatrudniony przez Google, agentów Google lub związany z Google w żaden sposób. Google certyfikuje fotografa, ponieważ spełnia on standardy jakości Google w zakresie robienia zdjęć fabularnych i panoramicznych, przesyłania ich, moderowania i ostatecznej publikacji ich w witrynach Google.

6. Jak długo będzie trwać sesja zdjęciowa?

W większości przypadków, sesja zdjęciowa trwa około 60-90 minut, ale to zależy od wielkości firmy.

7. Co muszę zrobić, aby przygotować swoją firmę do sesji zdjęciowej?

Fotografowane pomieszczenia muszą być czyste i schludne, ale pamiętaj, że celem fotografii jest pokazanie klientom, czego mogą się spodziewać, jeśli odwiedzą firmę w zwykły dzień.

8. Które obszary mojej działalności będą fotografowane?

Sesja zdjęciowa obejmować będzie głównie obszary twojej działalności dostępne dla klientów. Możesz pracować z fotografem, aby określić, jakie obszary Twojej firmy chcesz wyróżnić, a nawet wyłączyć z sesji. Po raz kolejny celem fotografii jest pokazanie klientom, co by się spodziewać, jeśli odwiedził firmy w zwykły dzień.

9. Czy ludzie będą widoczni na zdjęciach?

Ponieważ chcemy, zachować ostrość zdjęć wnętrza Twojej firmy, staramy się mieć jak najmniej ludzi na zdjęciach. Podczas sesji zdjęciowej,Rekomendowany Fotograf Google może umieścić znaki i powiadamiania dla klientów i pracowników o odbywającej się sesji zdjęciowej. Jako właściciel firmy, będzie to twój obowiązek powiadomić swoich pracowników i klientów, że sesja zdjęciowa ma miejsce w danej chwili.

Prywatność i zamazywanie zdjęć

Prywatność

Google podejmuje szereg działań mających na celu ochronę prywatności osób pojawiających się na zdjęciach publikowanych w Mapach Google. Z dalszej części artykułu dowiesz się, jak postępujemy w przypadku zgłoszeń naruszenia prywatności na zdjęciach w Mapach i Street View.

Treści dodane przez Google

Na podstawie nazwy autora lub ikony wyświetlanej przy każdym ze zdjęć („Mapy Google” lub „Street View”) można określić, czy zdjęcie zostało wykonane przez Google.

Zasady zamazywania zdjęć: stworzyliśmy zaawansowaną technologię zamazywania twarzy i tablic rejestracyjnych, której używamy przy przetwarzaniu wszystkich zdjęć w Google Street View. Za jej pomocą na zdjęciach pochodzących od Google zamazujemy wszystkie widoczne twarze i tablice rejestracyjne.

10. Jakie środki są stosowane w celu zapewnienia prywatności i zgodności z prawem?

Z sesji zdjęciowej wykluczone będą obszary twojej firmy których nie chcesz pokazać. Ponadto Rekomendowany Fotograf Google zawsze będzie ostrzegać klientów i pracowników przed zrobieniem zdjęcia, aby zapewnić ich prywatności. Wszystkie zdjęcia panoramiczne będą przetwarzane przez technologię Google do rozmycie twarzy wszystkich pracowników lub klientów, którzy pojawiają się na zdjęciach. W każdej chwili możesz poprosić o dodatkowe zamazanie lub usunięcie całych obrazów przez link Zgłoś problem albo na dole obrazu panoramicznego, lub poprzez stronę Google+ Lokalnie.

11. Kto z mojej firmy może dać prawne zezwolenie na sesję zdjęciową?

Musisz mieć odpowiednie uprawnienia, aby zezwolić Rekomendowanemu Fotografowi Google na dostęp do obszaru firmy gdzie będą wykonywane zdjęcia i następnie umożliwić Google wykorzystać te zdjęcia w swoich produktach i usługach. Osoby z takimi uprawnieniami to właściciel firmy lub dyrektor lub kierownik z oznaczeniem, aby zawierać zobowiązania w imieniu firmy. Należy pamiętać, że zgadzając się na warunki i umowy korzystania z usług Google, przed sesją zdjęciową, potwierdzasz, że masz prawo do podejmowania zobowiązań w imieniu firmy.

12. Czy Google używa zdjęć w innych aplikacjach oprócz stron Google+ lokalnie?

Google może używać tych zdjęć w innych produktach i usługach w różny sposób, który uczyni Twoje informacje o firmie bardziej przydatne i dostępne dla użytkowników. Na przykład, dalsza integracja z Mapami Google pozwoli klientom znaleźć te zdjęcia łatwiej z poziomu obrazów Street View z pobliskich dróg w wielu miejscach.

13. Czy mogę aktualizować zdjęcia panoramiczne firmy?

Tak, Google zaprasza do współpracy z Rekomendowanymi Fotografami Google, możesz tak często aktualizować zdjęcia jak tylko chcesz, musisz tylko ustalić koszt takich aktualizacji indywidualnie z Rekomendowanym Fotografem Google. Wiele firm, które niedawno odnowiły swoje wnętrza lub posiadają sezonowy wystrój zgłasza chęć aktualizacji zdjęć panoramicznych. Pamiętaj, że zawsze możesz dodać własne aktualne zdjęcia na srtonie Google+ Lokalnie.

Źródło

Google.com/streetview , własne

Wirtualny spacer w Twojej firmie

Zamów Wirtualny spacer i zaprezentuj swoją firmę. Wycena jest bezpłatna!